Forum dyskusyjne

RE: siostrzeniczka

Autor: Dyzia   Data: 2020-05-20, 00:24:33               

"Czy i wy uważacie, że mam źle w głowie i że przesadzam?"

Nie masz źle w głowie i nie przesadzasz. Żadna z opisanych przez Ciebie sytuacji nie jest normalna z punktu widzenia damsko-męskiego. Ani kupowanie ciuchów dorosłej obcej kobiecie, ani szczebiotanie "kocham cię" do słuchawki.
Co możesz zrobić? Nie grać w grę, która z założenia ma Cię zdyskredytować w oczach męża- nie awanturuj się- bo tracisz, nie próbuj obrzydzać "siostrzeniczki"- bo tracisz- ich związek, nawet nieformalny jest dużo mocniejszy, niż Ci się wydaje, i jeśli chcesz ocalić małżeństwo, musisz zagrać w swoja grę. Nie proś męża o kupowanie czegokolwiek- będzie porównywał zakupy z Tobą do zakupów dla niej, ale idź i kup nowy cich z gatunku tych uwielbianych przez męża- sukienka, spódnica- co tam lubi. Ważne, żeby były wcześniej niewidziane. Ubierz się , poświeć mężowi po oczach, jeśli zapyta "skąd"- odpowiedz "dostałam". Znajdź na biegu przytomną przyjaciółkę, do której będziesz szczebiotać "kocham Cię" przez telefon milion razy dziennie. ( Pokazanie paradoksu sytuacji może pomóc, choć nie musi, powinno - jeśli mężowi zależy - choć trochę wzbudzić zazdrość.) Sytuację między mężem a siostrzenicą ignoruj, za to poświęć czas na swoje hobby, pasję- rób to, co kochasz, zajmij się sobą, aby podnieść Swoją wartość w Swoich oczach. Poproś dzieci o pomoc- niech rzucają uwagi w czyim towarzystwie pannę widywali, albo co ich w niej razi- ale nie rób tego sama.
Sama sytuacja to klasyka gatunku, nie sądzę, żeby między nimi nic nie było, a młodsza od Ciebie wyderka dość dobrze poznała zasady gry damsko-męskiej i korzysta z nich w pełni, żeby Cię obrzydzić mężowi. Nie pozwól na to, za to zajmij się sobą. Graj na swoich zasadach, nie jej.

Pytanie: naprawdę zależy Ci na człowieku, który kupuje innej kobiecie ciuchy, jest wobec Ciebie nielojalny trzymając jej stronę, i ubliża Ci swoim zachowaniem.?
Jeśli tak- graj, ale po swojemu, w jej zabawy nie wchodź- bo przegrasz.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku