Forum dyskusyjne

Trudno się pozbierać nawet po tak długim czasie

Autor: fredek   Data: 2020-09-02, 21:48:30               

Sam nie wiem jak napisać by nie zostać przez nowoczesną młodzież zlinczowanym. A wyrazić to co wyrazić chcę..
Chciałbym bardzo poznać chorobę psychiczną lub dysfunkcję psychospołeczną (lub liczba mnoga do nich) w odniesieniu do mojej byłej znajomej. Być może pozwoliłoby mi to zapomnieć lub chociaż pogodzić się z tym wszystkim czego od niej doświadczyłem. Byłoby jakieś wytłumaczenie..
Poczytałem tu na forum przypadkowe wpisy i okazuje się że kobiet klamiących 'w czambuł' jest wiele. Zakłamanie w które przeciętny człowiek nie jest w stanie uwierzyć i zrozumieć. Manipulacja i fałsz każdego dnia w 70-80% wypowiadanych / pisanych słów.
Ja tak mialem. 1,5 ponad .. roku. Jest biseksualna. Ale sam nie wiem czy to nie choroba. Na pewno bardzo dysfunkcyjne dzieciństwo i młodość. Z jednej strony inteligencja, umiejętność okazania przywiązania, zainteresowania , zżycia, wspólnych mianowników.. A za chwilę obca osoba nieomalże. Borderline.. Może dwubiegunowa? Oto jest pytanie..

Pomóżcie mi jeśli potraficie, co mam zrobić by ostrzec innych przed jej kłamstwami i manipulacjami. Wydarzyły się straszne rzeczy w jej życiu które z całą pewnością pogłębiły wszystkie dysfunkcje. Nie wiem czy jej lekarze o tym wszystkim wiedzą.. Np co.potrafi w necie teraz odstawiać
Zaznaczam że to bardzo poważne sprawy, poważny wpis
Miłe będzie gdy ktoś zada dodatkowe pytania by wyjaśnić sprawę by pomóc, doradzić. Bo ja już błądzę...z opisami..

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku