Forum dyskusyjne

RE: Kogo puścić?

Autor: sienkie84   Data: 2020-09-27, 12:01:24               

Chcę podziękować Wam moi drodzy za słowa wsparcia, Miło czyta się to co napisaliście, oczywiście, zaczałem już wcześniej myśleć o tym wszystkim, przede wszystkim nie chce ani sam się zmuszać do kogoś ani żeby ktoś do czegoś mnie zmuszał, jest mimo wad moich i jego, jakiś sentyment do niego, ale faktycznie czas się ewakuować z tej znajomości.
Jeśli chodzi o test, kim jestem kogo wolę to wiem na 100% że jestem gejem ale lubię też rozmawiać z kobietami, nigdy nie miałem problemów z dogadywaniem się . Niestety mój były partner wiele razy dał mi do zrozumienia to jak bardzo nienawidzi kobiet, co mnie smuciło zawsze.
- wilczek19833 masz rację będąc tylko z nim już dało się zauważyć do czego to wszystko brnie On wydaje mi się że faktycznie chciał doprowadzić do tego by nie było żadnych znajomych bo on nie ma i mialem juz z nikim nie utrzymywać znajomości. A mnie zawze ciągnęło do ludzi. Nigdy nie mówił wprost o co Jemu chodziło ale rzekomo że nienawidzi ludzi bo ktoś go kiedyś skrzywdził (czytaj oszukał) próbowałem tłu,aczyć że nie powinien się ograniczać do ludzi bo ktoś go kiedyś skrzywdził ale On uparty i tyle. Mnie też nieraz w życiu ktoś skrzywdził a mimo to nie poddaję się, zawsze probowalem wyjaśniać owe sytuacje i iść dalej utrzymując kontakty z obecnymi znajomymi i szukałem nowych.
- Mirabelle wielokrotie mówiłem jemu że mnie terroryzuje by spuścił z tonu, zmienił się. On niestety twierdził że zawsze się o moje bezpieczeństwo bał stąd taka troska, ale ja widziałem że to zazdrość a nie troska i jak wspomniałaś brak zaufania, bo upierałem się że jestem tu czy tam On twierdził że gdzieś indzxiej jestem.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku