Forum dyskusyjne

zazdrość-przyjaźń damsko-męska

Autor: Poszukiwaczka87   Data: 2022-11-29, 09:20:15               

Witajcie,
potrzebuję porady, ponieważ sama już nie wiem, co myśleć.

Mąż poznał na szkoleniu koleżankę. Jest młodsza i samotna. Po kilku nieudanych związkach.
Po powrocie do domu opowiedział mi o niej. Zwierzył się, że chciałby ją lepiej poznać i się zaprzyjaźnić, ponieważ bardzo dobrze mu się z nią rozmawia. Że może z nią pogadać o pracy, na tematy, na których ja się nie znam. Zapewnił, że wyjaśnił jej że ma żonę i jest w szczęśliwym związku.
Dodam, że jesteśmy razem od 15 lat, w małżeństwie od 8. Mamy małe dziecko (przedszkolaka). Kochamy się, mamy udane życie seksualne- nadal się "kręcimy".

Nie wiem co o tym myśleć. Piszą do siebie wieczorami wiadomości. Niby o pracy. Ale mnie to rani. Powiedziałam mężowi , że mi się to nie podoba i że nie czuję się z tą sytuacją komfortowo. On się zezłościł , że mu nie ufam i że nigdy by mnie nie zdradził. Że nie mogę go kontrolować i że sam będzie decydował o swoim życiu.

Nie spałam całą noc. Może ma rację i przesadzam. Może to mój brak pewności siebie. Jednak czuję pod skórą, że coś się dzieje. Wierzę, że mąż mnie nie oszukuje, tylko czy nie oszukuje sam siebie? Mimo, że nic się nie stało- boję się tego, co może się wydarzyć. Boję się, że sam otwiera furtkę na romans.
Powiedzcie proszę co robić? I co myśleć?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku