Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Emocjonalna zdrada ?

  Autor: Lemm77   Data: 2023-09-14, 20:47:13               Odpowiedz

  Witajcie mam nietypowe pytanie , ogólnie jestem zazdrośnikiem, ale na temat sytuacja z żoną na wyjeździe zdrowotnym jak podeszlibyscie do tego , codziennie dzwoniąc do żony podobne tematy rozmów i felernego dnia już po zabiegach rozmawiamy żona mówi że idzie się przespać , ale ponieważ nie dawało mi to spokoju dzwoniłem niestety bez odbioru. , Po 2.5 godziny czasu mam telefon od żony że jednak nie spała tylko z nowo poznanymi osobami (około 2 dni) była na spacerze mała miejscowość górska , zaznaczając mi że poinformowała te osoby wczesniej 1 kobieta , dwóch mężczyzn że jest mężatką i ma dzieci itp nie interesują ja romanse , ale nie chciała mi mówić przed (żebym nie dostał furii, powiedziała po spacerze mam nawet zdjęcie od niej z tego spaceru .Natomiast bardziej wkurzało mnie to że dowiedziałem się po fakcie .Jak się odniesiecie do tego (Pierwsza wersja była że to koleżanka ją wyciągnęła na ten 4 osobowy spacer ,później okazało się że był plan wcześniej przy obiedzie gdzie kuracjusze siedzą po 4 osoby,takie tłumaczenie że nie mówiła mi bo się obawiała moich złości dla mnie słabe ,a z koleji po spacerze zadzwoniła gzie była i z kim jej Znajoma zamieściła nawet zdjęcie tych wszystkich osób)  • RE: Emocjonalna zdrada ?

   Autor: Adamos325   Data: 2023-09-14, 21:54:07               Odpowiedz

   Według mnie to nie jest żadna emocjonalna zdrada. To co, żona będąc w sanatorium ma chodzić tylko na zabiegi i siedzieć w pokoju?? O ile mi wiadomo, a byłem parę razy w sanatorium, kuracjusze się spotykają, rozmawiają, spacerują wspólnie, nawet wspólnie się bawią na wieczorkach ;) To normalnie i naturalne - zdrady nie musi od razu być. Jedno co może Cię trochę zastanawiać, to to że nie powiedziała Ci, nie przyznała się, że coś takiego wspólnie planują - ale właśnie, pewnie zna Ciebie dobrze, Twój charakter i bała się trochę Twojej reakcji ;) Po fakcie, już te emocje trochę opadły i ze wszystkim się z Tobą podzieliła, widać że Cię Kocha! :)
   Takie jest moje zdanie   • RE: Emocjonalna zdrada ?

    Autor: fatum   Data: 2023-09-16, 19:28:59               Odpowiedz

    Adaś masz rację,że kocha. Tylko trzeba uczciwie dodać,że robi to ze strachu. A tego nie lubię! To jest terror psychiczny i nikomu nie życzę takiej sytuacji w życiu. Pozdro.  • RE: Emocjonalna zdrada ?

   Autor: Bastia12   Data: 2023-09-14, 22:20:11               Odpowiedz

   Z zazdrosnikiem ciezko sie zyje. Co by nie zrobila i tak byloby źle. Zrob cos ze soba i pozbadz sie tej zazdrosci.
   Twoja zona nie jest Twoja wlasnoscia, a tym bardziej niewolnica.  • RE: Emocjonalna zdrada ?

   Autor: fatum   Data: 2023-09-15, 08:26:49               Odpowiedz

   A co Ty robisz w ciągu dnia pożytecznego? Pytam poważnie. Dziękuję.  • RE: Emocjonalna zdrada ?

   Autor: mimbla1   Data: 2023-09-15, 13:12:07               Odpowiedz

   Skoro, jak sam piszesz , "jesteś zazdrośnikiem" to masz problem ze sobą, a nie ze "zdradą emocjonalną", bo interpretujesz normalne sytuacje przez pryzmat swojej zazdrości.
   Sam się męczysz i innym życie utrudniasz.  • RE: Emocjonalna zdrada ?

   Autor: fatum   Data: 2023-09-17, 10:56:30               Odpowiedz

   "Ile można dostać za znęcanie się psychiczne?
   § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."   • RE: Emocjonalna zdrada ?

    Autor: Bastia12   Data: 2023-09-19, 15:59:16               Odpowiedz

    Odpowiedzi nie takie i dlatego Lemm77 sie nie odzywa? :)    • RE: Emocjonalna zdrada ?

     Autor: mimbla1   Data: 2023-09-19, 17:09:40               Odpowiedz

     Albo po prostu chciał sobie ciśnienie emocjonalne zmniejszyć metodą napisania i rozmawiać akurat nie potrzebuje. Nie dojdziesz :)