Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

  Autor: Tommy   Data: 2024-04-14, 19:26:16               Odpowiedz

  Temat brzmi:
  Co bys chciala/chcial zmienic w sobie?

  Moze byc o charakterze,zachowaniu,wygladzie,jak kto chce.Tylko szczerze I z dystansem do samej/samego siebie.To jest tylko dyskusja.  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: TresDiscret   Data: 2024-04-14, 19:47:40               Odpowiedz

   Żeby mi się częściej chciało, tak jak mi się nie chce. Obowiązki mam na myśli :)

   No i nie podoba mi się środkowy palec prawej stopy :)

   Proponuję, żeby autor dał przykład tego, jak ma wyglądać ten dystans. ;)   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: Tommy   Data: 2024-04-14, 20:03:33               Odpowiedz

    Ja mam cala liste.Mianowicie z charakteru ostroznosc,taka nadmierna.Do zlikwidowania w procentach.Lakomstwo do zlikwidowania calkowitego.Kupowanie niepotrzebnych rzeczy ,do zlikwidowania w polowie.Z wygladu moze panowac nad nogami,bo czasami szuram laczkami,jak chodze...:)    • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

     Autor: TresDiscret   Data: 2024-04-14, 20:41:40               Odpowiedz

     Z przesadną ostrożnością mam podobny problem, choć nie zawsze postrzegam to jako wadę.
     Łakomstwem nie grzeszę. Mimo iż uwielbiam słodycze i to jedna z niewielu rzeczy od których byłabym w stanie się uzależnić, to potrafię z nich zrezygnować z dnia na dzień, kiedy zauważam, że przesadzam.

     Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyglądu, ani tym bardziej sposobu poruszania się. :)

     Robisz rekonesans? ;)

     Cierpliwości mi jeszcze czasem brakuje. Ale tylko czasem... ;)
     I chciałabym znów umieć traktować czyjeś chrapanie, jak coś w rodzaju kołysanki:D  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: fatum   Data: 2024-04-14, 20:25:37               Odpowiedz

   Tommy doprawdy Ty jesteś niemożliwy.-:) Jak ja mogę chcieć coś w sobie zmienić/ zmieniać, jeśli jestem idealna,po prostu Boska.-:) Poza tym lubię i kocham całą siebie. Uwielbiam swój humor.-:) No, po prostu nic bym już w sobie nie chciała zmieniać.Ideałów się nie!zmienia. Ideały się tylko kocha, kocha,kocha. Ideał też pragnie być kochany. Ideał też lubi komplementy,dobrą muzykę, pieszczoty-:). C.d.b., bo tak się ubawiłam tym wątkiem,że chętnie bym Ci Tommy jakąś dobrą herbatę zrobiła. Jesteś taaaaki zabawny,że powiem szczerze, że dawno się tak nie uśmiałam. Dzięki za ten wątek. Jest perfekt. I dobrych snów Ci życzę.-:)  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: travis89   Data: 2024-04-14, 21:38:05               Odpowiedz

   Jeśli już miałbym coś wskazać, to pewnie nie tyle w sobie, co swoich decyzjach - może to by więcej odpuszczać ;-)   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: fatum   Data: 2024-04-14, 21:54:06               Odpowiedz

    Cześć travis89. Poszperałam w dawnych wątkach i okazuje się,że z Tobą konkretnie rozmawiałam w 2019roku. Poczytałam cały wątek i napiszę Ci tu [ o ile Tommy mi nie zwróci uwagi, że to jest jego wątek], że w 2019 roku tak do mnie pisałeś: " mnie ekscytuje rozmowa z Tobą, choć wiem, że muszę uważać". P.S. się wzruszyłam na takie, prorocze słowa. -:) Dziękuję. Fajnie Ciebie tutaj już w 2024roku widzieć/słyszeć. -:)  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: Natalie1   Data: 2024-04-15, 08:47:27               Odpowiedz

   nie wierzcie Mu w żadne słowo.Widziałam Go już dwa razy i to jest człowiek idealny.Mój mąż tak się zawstydził,że od piątku szuka swojej wejściowki na siłownię:)))))   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: fatum   Data: 2024-04-15, 09:46:00               Odpowiedz

    Natalie1, to Ty serio miałaś żywy kontakt z Tommy? Szczęściara jest z Ciebie. Też mam męża, ale jakoś na mojej drodze nie pojawiają się tacy idealni mężczyźni. Hmmm....Ciekawe od czego to zależy? Jak myślisz?-:) P.S. ale numer z tego Tommego...))). Do mnie by bardziej pasował,bo też jestem idealna.-:)   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: TresDiscret   Data: 2024-04-15, 10:12:03               Odpowiedz

    Natalie

    Rozumiem, że jedyną Twoją wadą i czymś, co byś teraz zmieniła, jest mąż.
    ;)    • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

     Autor: fatum   Data: 2024-04-15, 11:55:46               Odpowiedz

     TD może mieć dwóch.-:) Ty TD lepiej napisz kiedy będziesz empatą? Czekam już tyle lat na Twoją empatię i nic się nie dzieje/ nie zmienia w Twoich komórkach. Może sobie zrób badania. Polecam.-:)    • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

     Autor: TresDiscret   Data: 2024-04-15, 12:30:09               Odpowiedz

     Ech, to szwankujące poczucie humoru co poniektórych i brak dystansu... ;)

     Niech będzie, że trzeba tu żarty tłumaczyć.

     Oczywiście że ten tekst był jedynie zachętą z dużym przymrużeniem oka do napisania czegoś w temacie. :)  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: Natalie1   Data: 2024-04-15, 12:40:22               Odpowiedz

   TresDiscret

   Mój mąż też jest fajny,ale tak się smiesznie patrzy teraz,jak szuka tego karnetu,bo faktycznie spodenki do sportu trochę są na brzuszku opięte:) a Tommy to taki sportowiec,że kątem oka widziałam,jak zawiązywał buty to jeszcze zrobił pięć przysiadów.:)
   z pralinek,które Tommy przyniósł, Tommy zjadł jedną,ja dwie a mój mąż sześć chyba:) no i potem wieczorkiem postanowił,że już czas na siłownię:)

   Wady moje:
   uszczypliwość
   nieporządek
   zbyt duża spontaniczność:)

   Fatum

   No to znaczy,że faktycznie siebie lubisz:)
   Ja to mam takie stany,że są dni kiedy siebie uwielbiam,ale czasami jak wstanę i włosy są nie tak,jak trzeba,to jest trochę gorzej :))   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: Tommy   Data: 2024-04-15, 18:44:02               Odpowiedz

    Natalie
    Naprawde?:))) ale smiesznie:)
    Przeciez wcale nie ma brzucha :)    • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

     Autor: mimbla1   Data: 2024-04-17, 23:25:56               Odpowiedz

     @Natalie, Tommy
     mam nadzieję że powódź was nie dotknęła za bardzo.     • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

      Autor: Tommy   Data: 2024-04-18, 08:32:09               Odpowiedz

      Mimbla1

      Stokrotne dzieki za zapytanie.Zarowno ja,jak I Natalie mieszkamy na wysokim pietrze,wiec nie jestesmy zalani.Samochod niestety gorzej:) Sytuacja jest opanowana,organizacja swietna.To nie jest tak,jak mowia w telewizji,ze tutaj nie ma kanalizacji I tak dalej.Systemy studzienkowe sa zaprojektowane na opady deszczu takie,Jakie normalnie tutaj sa.Tylko w ostatnich 12 godzinach padalo tyle,co normalnie tutaj w ciagu roku,wiec dlatego takie problemy.
      Juz swieci slonce,otwarta jest jedna czesc metra,alarm odwolany I bedzie ok.
      Ja mam wolne,bo biura pozamykane,ale Natalie jest w ratownictwie,wiec pracuja nonstop.
      Dzieki!     • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

      Autor: mimbla1   Data: 2024-04-18, 15:31:48               Odpowiedz

      Jeśli w ciągu 12 godzin spadnie deszczu tyle, co zwykle w ciągu roku to tego żadna kanalizacja nie wytrzyma. Cieszę się, że Was nie zmyło, samochód rzecz nabyta i zapewne stosownie ubezpieczona, strata jest ale grunt to zdrowie i życie.

      Swoją drogą skąd ulewa na taką skalę?     • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

      Autor: Tommy   Data: 2024-04-18, 16:05:55               Odpowiedz

      Mimbla1

      Pytanie jest ciekawe I nie ma na nie odpowiedzi.Od kilku godzin trwaja rozmowy ze specjalistami z calego swiata co bylo przyczyna.Faktem jest,ze kraj nieustannie pracuje nad likwidacja suszy I upalow.Okolo 300 razy w roku wywoluja sztuczny deszcz,ale teraz twierdza,ze jest to wynik natury.Niby zmiana klimatu pojawia sie w dyskusjach tez.
      Zobaczymy!     • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

      Autor: mimbla1   Data: 2024-04-21, 16:13:17               Odpowiedz

      @fatum
      przestanę wycinać, jak przestaniesz w każdym poście pisać na mój temat.  • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

   Autor: chalamet   Data: 2024-04-30, 12:33:52               Odpowiedz

   Obecnie? Wydaje mi się, że zbyt dużo mam fizycznych ograniczeń. Zwyczajnie zdrowie nie najlepsze zbyt często. A tak ogólnie, to zmieniłbym wszystko. Chciałbym mieć dobrą pamięć, pracę. Przede wszystkim pasje, zainteresowania, którym nie posiadam. Jestem po prostu nijaki. W sumie czego nie próbowałem się dotknąć w życiu, to mi nie wychodziło. I tak się to niewychodzenie nawarstwiało. Że w pewnym momencie położyłem na sobie lagę. Gdy doszły problemy zdrowotne, a pamięcią, bólowe, to w sumie nie zostaje wiele poza taką czystą wegetacją. Wiek taki, że na umieranie pewnie nie ma co na razie czekać, a na życie juz na późno i nie ma za co też w sumie.

   Zazdroszczę ludziom, którzy mają talenty, pasje, łatwość prowadzenia small talku. Którzy coś potrafią i są w tym dobrzy. I to wszystko chciałbym zmienić, gdybym miał się narodzić raz jeszcze.   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: fatum   Data: 2024-04-30, 12:48:05               Odpowiedz

    "Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. Co się narodziło z ciała, jest ciałem, a co się narodziło z Ducha, jest duchem. Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić." (Ew. Jana 3:5-7)".   • RE: Nowy temat do dyskusji, zapraszam wszystkich:)

    Autor: mimbla1   Data: 2024-04-30, 15:33:28               Odpowiedz

    @chalamet

    Wszystko? Wow!
    Szczerze mówiąc nie do końca jestem w stanie uwierzyć w istnienie człowieka nie posiadającego nic, co by warto "zostawić", acz z drugiej strony absolutnie wierzę, że można się czuć tak, jak napisałeś. Że z której strony by nie spojrzał wszystko "nie tak", nie takie", bez szans na zmianę i ogólnie do bani.
    Jest taka koncepcja, że są rzeczy, które zmienić można, są takie, których zmienić nie można i cała rzecz polega na tym, żeby jedne od drugich odróżnić, żeby nie frustrować się nieudanymi próbami zmieniania tych drugich, a energię skierować na zmienianie tych pierwszych.

    Jasne że to taka teoria, ogólnik i może wkurzać, zwłaszcza jak się ma poczucie, że tych rzeczy możliwych do zmienienia zwyczajnie nie ma. No ale od czegoś rozmowę możemy spróbować zacząć. :)