Gorące wiadomości

Sopockie spotkania z psychologią

Unikanie nadmiernej konsumpcji, poglądy Polaków na świat społeczny, skutki sztucznego uśmiechu i konsekwencje zdrabniania nazw przedmiotów - oto tematy przewodnie otwartych "Sopockich spotkań z psychologią", które od marca do czerwca odbędą się w SWPS w Sopocie przy ul. Polnej 16/20.

Jak nie wpaść w nadmierną konsumpcję? Na to pytanie odpowie podczas pierwszego "Spotkania z psychologią" dr Jacek Buczny, który zajmuje się mechanizmami samokontroli w opanowaniu chęci nadmiernego jedzenia, kupowania i hazardu. W środę, 6 marca 2013 r. o godz. 18.00 poprowadzi wykład w sopockim wydziale SWPS.

Cykl wydarzeń przygotowany jest dla miłośników psychologii, studentów, absolwentów i osób zainteresowanych wpływem psychologii na życie codzienne. W ramach spotkań wybitni psychologowie opowiedzą m.in. o unieważnieniu jako formie najbardziej zaburzającej komunikację, różnych obliczach władzy, granicach świadomości, zakamarkach umysłu i magii piękna.

W trakcie trzech miesięcy specjalne wykłady poprowadzą prof. Bogdan Wojciszke, prof. Wiesław Łukaszewski, dr hab. Krystyna Ruszczak, dr Anna Strużyńska-Kujałowicz, dr Radosław Sterczyński, dr Dorota Szczygieł i dr Michał Parzuchowski. Wstęp wolny.

Więcej informacji na www.swps.pl/sopot w zakładce "Aktualności".

Opublikowano: 2013-03-04

Źródło: Centrum Prasowe SWPS


Zobacz więcej wiadomościŻaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojego komentarza. Napisz swój komentarz