Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Co nas doprowadza do szału?
  Przeczytaj komentowaną wiadomość

  Autor: grzes   Data: 2007-10-23, 12:10:29               Odpowiedz

  Zgadzam się z tym artykułem. Mnie też to doprowadza do szału. I jeszcze wiele innych rzeczy.  • RE: Co nas doprowadza do szału?
   Przeczytaj komentowaną wiadomość

   Autor: APatia   Data: 2021-01-06, 19:33:26               Odpowiedz

   Mnie denerwuje i doprowadza do szału bezradność... i fakt, że po 4 tygodniach od operacji nie mogę podnieść wyprostowanej nogi leżąc na plecach...wrrrrrrr   • RE: Co nas doprowadza do szału?
    Przeczytaj komentowaną wiadomość

    Autor: fatum   Data: 2021-01-06, 19:38:06               Odpowiedz

    APatia,czy mam Ciebie podrapać po tych plecach?A,gdzie Twoi Koledzy z pracy?Odwiedzają Ciebie?Podają herbatkę?-:) Widzisz,gdybyś bardziej lubiła sysRq3 to by do Ciebie zajrzał i pomógł.Jestem tego pewna.Pa.    • RE: Co nas doprowadza do szału?
     Przeczytaj komentowaną wiadomość

     Autor: APatia   Data: 2021-01-06, 21:19:52               Odpowiedz

     fatum
     Nie lubię gdy mnie ktoś dotyka więc za drapanie podziękuję ale nie skorzystam.
     Moi koledzy są 250 km ode mnie więc nie odwiedzają ale codziennie piszą.
     Myślę, że Sys tu nie pomoże. Jutro mam spotkanie z fizjoterapeutką, może coś się wyjaśni.     • RE: Co nas doprowadza do szału?
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-01-06, 22:18:30               Odpowiedz

      Zaniemówiłam. Zatem jakim cudem chcesz mieć dobry związek damsko-męski?-:) Patii jak to nie lubisz dotyku z dreszczykiem? No,nie mogę. To jak mężczyzna ma z Tobą się kochać? Bez dotyku? Patii Ty chyba robisz sobie żarty ze mnie? Napisz co i jak? Skąd u Ciebie taka odraza do dotyku czułego,pieszczotliwego,namiętnego, delikatnego,....))).Pati nie bądź taka niedotykalska.Proszę.Do jutra. Trzymam kciuki za to spotkanie z fizjoterapeutką.Potem napisz obszerne "sprawozdanie" z tej ważnej wizyty. Pa.     • RE: Co nas doprowadza do szału?
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: APatia   Data: 2021-01-07, 00:41:16               Odpowiedz

      Fatum
      Wcześniej nawet nie zwróciłam na to uwagi. Dopiero od jakiegoś czasu (w sumie od czasu rozstania z drugim facetem) zaczęłam zauważać, że tak naprawdę nigdy nie lubiłam dotyku kogoś, kto moim facetem nie jest.
      A zaczęło się od tego, że po tym jak zakończyłam drugi związek, zaczęłam sobie wszystko układać od początku. Między innymi zmieniłam pracę, miejsce zamieszkania i zerwałam kontakty z wieloma osobami. I w pracy jak wiesz spędzam miło czas z 6 kolegami. Czasami zdarza się, że coś sobie tłumaczymy rysując i podając koledze długopis gdzieś tam się muśnie dłonią o dłoń. Nie lubię tego. Jest to dla mnie krępujące? Nie lubię gdy mnie jakiś poklepie po kumpelsku po ramieniu. Nie lubię nawet gdy któryś podejdzie za blisko gdy siedzę przy komputerze.
      Czuję się jakby przekroczył granicę mojego komfortu.
      Pozwalam na to tylko swojemu facetowi. Ewentualnie temu kto mi się podoba. Ale nie kolegom.
      W sumie nie mówiłam im tego na początku. Pierwszy zauważył to chyba dyrektor i od tej pory się pilnuje żeby nie stać za blisko ;p niedawno powiedziałam o tym pozostałym. Okazało się, że jeden z kolegów ma podobne odczucia.     • RE: Co nas doprowadza do szału?
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-01-07, 15:27:14               Odpowiedz

      Patii,a wiesz,że: "
      Z puntu widzenia współczesnej psychologii, im więcej dotyku, tym lepiej dla samopoczucia fizycznego, psychicznego i dla relacji. Wiadomo, że w związkach, w których ludzie się dotykają w czuły sposób, są sobie bliscy na poziomie fizycznym, jest mniej zachowań agresywnych." Pomyśl o tym.Zredukujesz swoje zachowania agresywne.A masz je na pewno.-:)     • RE: Co nas doprowadza do szału?
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: sysRq3   Data: 2021-01-07, 16:35:56               Odpowiedz

      Promowanie bezstresowego wychowania jest szkodliwe dla samego dziecka i jeśli kiedykolwiek zostanie wprowadzony taki przepis zakazujący ustawowo dawania klapsów, to byłby również kampanie przeciwko klapsom w mediach i przestrzeni publicznej. Dziecko, które się dowie o swoich prawach traci autorytet u rodzica co ma katastrofalne skutki. Dziecku nie powinno się mówić o "jego prawach" które są ustanawiane poza obrębem domu, bo dziecko ma być posłuszne rodzicom w sposób bezkrytyczny, a rodzic - mądry.

      P.S. Jeśli się powołujesz na Biblie, to wiedz o tym że ten mądry Bóg uznaje klapsy i jak to potrafisz pogodzić? Nie potrafisz, bo nie podchodzisz do swojej wiary poważnie. Wybierasz sobie to co Tobie wygodne, a resztę dodajesz ze świeckiej psychologii. Hehe.     • RE: Co nas doprowadza do szału?
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: APatia   Data: 2021-01-07, 18:05:02               Odpowiedz

      Fatum
      I dlatego lubię gdy dotyka mnie mój chłopak (jeśli takiego mam) ;p
      A że nie mam to i irytuje mnie moje chwilowe inwalidztwo. Nie dość, że sam człowiek nie może się wykąpać, ani sobie herbaty z kuchni do pokoju przynieść, ani samochodem jeździć to jeszcze jest obciążeniem dla innych.