Forum dyskusyjne

RE: Co jest ze mną nie tak ? Jestem wynalazcą

Autor: wojtek90   Data: 2022-07-09, 16:24:08               

dycja wątku raczej nie wchodzi w grę a chciałem dodać coś co dotyczy chyba najsilniejszych emocji, które poza stanami lękowymi (teraz związanymi z nową pracą) odzywają się we mnie do tej pory.
Od 3 lat mieszkam sam w nowym mieszkaniu wcześniej przez kilka lat wynajmowałem ze znajomymi mieszkanie. Tam moja mama klucza nie miała. Tutaj zaufałem rodzicom i w razie czego dałem im klucz. Do ostatniej akcji jaką odwaliła moja mama. Po powrocie z mojej podróży okazało się, że była w mieszkaniu, nie informując mnie o tym i swojemu 31 letniemu synowi wysprzątała całe mieszkanie zaglądając pewnie wszędzie gdzie się dało i piorąc moje brudy. Mieszkanie i tak było utrzymane w porządku, ale ona chciała dobrze
... No i tak mnie tym zdenerwowała, że nie odzywaliśmy się do siebie długo no i oczywiście zabrałem klucz dając go przyjaciółce, która mieszka z mężem niedaleko. W razie czego. Opowiedziałem wtedy mamie jakie emocje są we mnie na przykładzie sytuacji, w której pewnego razu gdy montowałem półkę na książki zapytałem ją czy tata ma jakiś tam klucz, bo nie odbierał akurat a mama do mnie " synku, no gdzie Ty będziesz skakał z tymi swoimi nogami i montował półkę, tata wróci z pracy to Ci pomoże". Tak się wtedy we mnie zagotowało, że wziąłem szczotkę, która była pod ręką i roztrzaskałem ją o ścianę. Gdy jej wtedy o tym opowiedziałem, po tym jak skradła mi się do mieszkania pod moją nieobecność wreszcie chyba zrozumiała jak mnie tym dotknęła. No i właśnie "gdzie Ty synu.... przecież nie dasz rady" Nosz ku** mać. Aaaaa !

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku