Forum dyskusyjne

Terapia Jaspera czy logika absurdu?

Autor: Jaspero   Data: 2022-07-17, 17:19:22               

Jestem po przejściach i nadwyrężonym zdrowiu psychicznym. Wykorzystany ze względu na zasoby przez żonę i jej rodzinę. Zrobić ze mnie psychola zamknąć w psychiatryku i przejąć majątek. Zostali zdemaskowani, prokuratura ma co robić. Wychodzę na prostą, organizuję sobie ciąg dalszy reszty mojego życia. Poznałem kobietę, też po przejściach ze swoimi dylematami życiowymi. Terapeutką, ale jej dyplomu nie widziałem na oczy. Wygadana jak po szkoleniu produktowym taniej energii wg nowego (bezw)ładu. Nie mam wątpliwości, jest anatomiczną kobietą (ma nawet piękne piersi!) Głupi nie jestem, przynajmniej tak mi się wydaje. Nie wiem w którym momencie stałem się jej pacjentem (a może klientem frajerem)
Gra wstępna jak gra w szachy, ale ona w szachy nie gra. Mam dylemat, kim ona jest? Terapeutką w roli madame Pompadour mówiącą,że seks tantryczny jest terapeutyczny.Kurtyzana zgrywającą się na terapeutkę analno-oralno-behawiorystkę
Dzwonię do Banasia, NIK(t) nie odbiera. Amelia po pierwszym "seksie tantrycznym"stwierdziła,że jest we mnie zakochana do szaleństwa.Upiekła dla mnie piernik kętrzyński.Kupiła sobie czerwoną suknię, szpilki i torebkę Lucka Witona. Chodzi na indywidualną terapię, bo się pogubiła (who is who) To nie jest terapia, to jest gra pt kto kogo bardziej wydyma (z zasobów albo złudzeń) Napięcie rośnie. Mamy pierwszy poważny zgrzyt.Ona twierdzi, że nie jestem jej klientem,bo nie byłem w jej gabinecie. Ja jej tłumaczę, że ona swój gabinet przeniosła do mojego mieszkania. Kolejny dylemat: seks geriatryczny czy tantryczny? Amelia pięknie potrafi udawać, że...nie miała orgazmu.Czy ona ma mnie za idiotę licealistę onanizującego się przy zdjęciu posłanki Kępy? Relacja tak jak układ równań z kilkoma niewiadomymi. Wchodzimy na poziom dyskusji.Amelia tym razem z grubej rury, że ma bardzo dobre życie, praca, dobre pieniądze ale czuje się samotna. Amelio to twój problem, weź sobie bezdomnego kota.Odpowiedz sobie na retoryczne pytanie: ile w terapeutyce jest prostytucji i odwrotnie. Jest wściekła, torebką wali o deskę rozdzielczą w moim aucie. Zamawia UBERA i wraca do domu. Dzwonię do... Banasia, NIK(t) nie odbiera.Amelia proponuje wyjazd na tydzień na Kaszuby. Przeprasza za zachowanie, musiała odreagować,funduje wyjazd. Robię rezerwację na swój koszt. Amelia odwołuje wyjazd, bo ma dużo pracy...ma bardzo dużo klientów.Sugeruje mi abym zmienił swoją kwaterę, bo czuje się tam jak "nastajaszczija bladź". Powiedziałem nie, bo mam dosyć przeprowadzek. Możemy zamieszkać razem w większym mieszkaniu i dzielić koszty. Amelia ustala harmonogram że seks ze mną tylko i wyłącznie w czwartki wieczorem po godz 16.00. W czwartki po 16, zwykle boli mnie głowa.Dzwonię do Banasia.Chyba to była pomyłka. Wszystko zaczyna układać się w sensowną całość. Moje superego w postaci dr House krzyczy do mnie: WSZYSCY KŁAMIĄ! Czas na poważną rozmowę. Amelio, kim ty tak naprawdę jesteś? Terapeutką w nurcie Gestalt (skuteczność na poziomie 50 proc)? Z bólem głowy poszedłem do psychiatry (jest też biegłym sprinterem sądowym,)
Sprinter zasugerował: terapia par bo to uczciwa gra w otwarte karty. Ból głowy już opanowany. Przypomniał mi się przypadek Eichelbergera, gdzie jego klientka popełniła samobójstwo. Amelia zna ten przypadek, ale nie widzi w tym nic co by ją niepokoiło. Cynicznie: NIE BYLEŚ NIGDY MOIM KLIENTEM! ROZUMIESZ? Amelio, czy wiesz co to jest hipergamia i prawo Briffaulta? Amelia do mnie..czy ty wiesz co to jest paradygmat wartości? Nie wiem, ale się dowiem. Dzwonię do Banasia. On sugeruje konsultację w Polskim Towarzystwie Psychologicznym czy doszło do naruszenia zasad etyki. Co na to Amelia? ...że dyplomata to taki człowiek, który, jak powie...SPERDALALEJ BUCU JEDEN!, to Jaspero czuje dreszcz emocji przed nie(odbyt)ą podróżą na Kaszuby. Teraz ja mam problem. Czy terapia terapeutki traumatolożki przywróci mi wiarę w uczciwość kobiet? P.S.Terapia Jaspera czyli logika absurdu? (copyright, anno domini 2022)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku