Wątki na forum
Strona główna forumRegulamin forum
- Tutaj są rozmowy o wszystkim i o wszys... (775)
- Co mogę z tym zrobić? (18)
- Kradzieże z biedy (8)
- Przeżywanie emocji (4)
- Problemy natury płciowo-seksualnej (4)
- Traumy z przed kilku dekad (4)
- Ruminacje, które niszczą zycie (4)
- Brak chęci spędzania czasu razem w zwi... (47)
- Fobia społeczna, depresja i brak pracy (5)
- Niepewność w pracy psychologa (4)
- Wychowanie w domu rodzinnym (17)
- Potrzebuję porady (4)
- Mój brak zdecydowania utrudnia mi życi... (4)
- Co robić? (19)
- Mieszkanie z corka i zieciem (15)
- Problemy psychiczne (5)
- Niepewnosc w zwiazku, zdrada ,wypaleni... (7)
- Tęsknota (49)
- Rozstanie z dziewczyną po 6 latach (3)
- Związek, przeszłość, znajomi, rodzina (3)
Reklamy
Forum dyskusyjne
Kursy/ terapie "Doktor miłość "
Autor: OlaKola Data: 2022-12-05, 23:28:47 OdpowiedzCześć, czy ktoś się spotkał z tymi kursami i może coś powiedzieć na ten temat? Koleżanka bardzo chce coś takiego kupić i wziąć udział a wg mnie to ściema i naciąganie ludzi z problemami
- Autor: mimbla1 Data: 2022-12-06, 00:37:30 Odpowiedz
Pierwsze co należy sprawdzić to kwalifikacje zawodowe osoby bądź osób, które takie coś organizują. To pierwsze, obowiązkowe sito odrzucające oferty wątpliwe oraz często ryzykowne dla uczestników.
Jest zero-jedynkowo, bo albo ktoś wykształcenie stosowne posiada albo nie i nie ma nic pomiędzy. Jeśli posiada, można sprawdzać dalej. Jeśli nie - sorki, ale najprawdopodobniej naciąganie ludzi z problemami i lepiej nie ryzykować, bo można sobie solidnie zaszkodzić zamiast pomóc. - Autor: fatum Data: 2022-12-07, 13:23:06 Odpowiedz
...."Cieszę się,że mój przekaz zmienia Polskę i wierzę,że będę obecna na okładkach również zagranicznych czasopism". Doktor Miłość- Asia Bobel YT. P.S. OlaKola jak Twoja Koleżanka chce być na okładkach pism zagranicznych, to musi iść na jakiś, jeden kurs,by się nauczyć jak mamić ludziom oczy i dobierać się do ich portfeli.-:) Pozdrawiam. P.S. napisz jeszcze jakby co.
- Autor: OlaKola Data: 2022-12-11, 09:40:13 Odpowiedz
Hej, dzięki, nie widziałam tego. Ta pani ma tysiące pozytywnych opinii co do skuteczności stąd też koleżanka, po kilku nieudanych terapiach indywidualnych i grupowych, chce w końcu czegoś skutecznego. Do niej nie trafiają argumenty typu że ta pani nie ma wykształcenia w zakresie psychologii, dla niej ważne są opinie ludzi. I co tu zrobić? Sama czuję podskórnie że to ściema ale kompletnie nie wiem jak przekonać koleżankę... Może macie pomysł?
- Autor: fatum Data: 2022-12-11, 10:10:28 Odpowiedz
Moim zdaniem,to daj jej już spokój. Powiedziałaś co powiedziałaś swojej Koleżance i Twoja rola się na tym kończy. Poza tym to Koleżanka jest osobą dorosłą i ma pieniądze, to może je wydać na co chce. Pozdrów Koleżankę i powiedz jej,że cieszysz się, że jest taka stanowcza i przebojowa.Bądź przy niej.To jest ważne. Jednym słowem wejdź w buty Koleżanki i poczuj jej ekscytację, która ją ogarnęła i która jest pozytywna. Te nieudane terapie, o których piszesz pewnie Twoją Koleżankę wykończyły na tyle, że chce podjąć pewne ryzyko finansowe i ma do tego prawo. Daj Koleżance szansę. Lepiej jest nie naciskać na Koleżankę tylko ją wspierać. Zobacz potrzebuje pomocy i znalazła coś, co jej zdaniem może jej pomóc,to niech spróbuje. Może,jeśli boisz się o Koleżankę to wyciągnij pieniążki ze skarpety-:) i jedź razem z nią. Dla Przyjaźni warto się poświęcić. Nieco sobie żartuję, ale pewnie to czujesz sama,że można i tak zrobić. Zatem decyzja i do boju. Pozdrawiam. Oczywiście,proszę napisz jak jest teraz z Twoją Koleżanką.Ok?
- Autor: OlaKola Data: 2022-12-13, 21:41:13 Odpowiedz
Dziękuję, masz rację. Napisze ake te kursy trwają kilka tygodni więc pewnie na wiosnę będzie po sprawie
- Autor: mimbla1 Data: 2022-12-11, 12:05:17 Odpowiedz
Koleżanka to dziecię we mgle i nie ogarnia, jak się "robi" tysiące pozytywnych opinii w internecie"? Skoro jest zdesperowana i uwierzyła, z wiarą nie wygrasz. Zrób tyle, żebyś sama mogła sobie powiedzieć "zrobiłam wszystko, co mogłam" i odpuść.