Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Czy to czego chce jest normalne? Czy mam szanse?

  Autor: cassie040506   Data: 2023-02-03, 22:12:20               Odpowiedz

  Witajcie. Potrzebuje się poradzić na forum. Otóż mam lat 17 skończyłam dziś.. Jestem zakochana w księciu Danii, Christianie. On jest rok starszy. Jak mogę go zdobyć? Bardzo chce zostać znana i sławna i przy tym pomogagac ludziom i by pisali o mnie w gazetach. Będę mogła też pomogac biednym i dzieciom dzięki swej pozycji. Co mogę zrobić żeby go spotkać? W jakim towarzystwie się obracać? Ja bardzo, bardzo chce być sławna. Chce żeby o mnie pamietana, nie chce być zwykła Kowalską po której od 100 lat po jej śmierci nikt nie będzie pamiętał. Poza tym koi nauczyciele będą mogli oglądać mój ślub z nim i mówić "och jak miło zobaczyć Julkę tak szczęśliwa i całującą męża" Wszystkie rady mile widziane. Nie robię sobie żartów potrzebuje waszej pomocy.  • RE: Czy to czego chce jest normalne? Czy mam szanse?

   Autor: Lustereczkopowiedz   Data: 2023-02-03, 23:21:30               Odpowiedz

   Któż w młodości nie kochał się platonicznie np. w aktorach. ludziach dla nas nieosiągalnych? Ale to był rodzaj mlodzienczych marzeń,fantazji.

   Jednak spotykaliśmy rówieśników, ludzi realnych. Przeżywaliśmy pierwsze miłości i te "niebieskie migdały" odpływały w niebyt.
   Dzieci miewaja fantazje. Ale w wieku dorastania trzeba wiedzieć kiedy z chmureczki zejść.

   Zbliżasz się do pelnoletnosci. Czas pomalutku dorosnąć, bo jeżeli nie, spotykać będziesz same rozczarowania.

  • RE: Czy to czego chce jest normalne? Czy mam szanse?

   Autor: fatum   Data: 2023-02-04, 10:51:48               Odpowiedz

   To proste. Zrobić trzeba wszystko,by on przeczytał Twój wpis. Jak to zrobić?! Nie wiem. Ale wiem,że jest to możliwe. Są przeróżne sposoby! Pomyśl,popytaj. Jak już Christian Ci odpowie,to napisz tutaj. Ciekawi mnie,czy i on ma poczucie humoru?! Pozdrawiam. Pisz jak zamierzasz go poinformować o swoim istnieniu? Tutaj będzie potrzebna Wyobraźnia! Masz taką?-:) Świetnie. Działaj! Powodzenia. Trzymam kciuki.