Forum dyskusyjne

A tutaj Adasieńku będziesz miał jakieś wnioski?

Autor: fatum   Data: 2023-08-21, 17:01:47               

U mnie przeczytałeś i piszesz,że nie masz żadnych wniosków. Zatem przeczytaj Calmi i napisz prawdę, czy też nie masz żadnych wniosków? Wklejam materiał,abyś mógł wyciągnąć wnioski. Calmi Data: 2023-08-21, 11:31:33

Basti
"Adamos,
czyzby fatum zrobila Ciebie w balona?"

Żeby tylko jego jedynego, ona przecież wszystkich robi na szaro ;((((

"Rozmową ", a często nawet "pomocą" nazywa swoje prowokacje i wymuszanie na forumowiczach tłumaczenia się z jej absurdalnych pomówień, zarzutów i oskarżeń ,także w zakładanych przez nią groteskowych wątkach, a potem jeszcze odwraca kota ogonem, że to osoba broniąca się przed jej paranoicznym szaleństwem, bez niej żyć nie może .
heheh no tak, komedia ;)))))

Najlepszy sposób to nie dawać się wciągać w te jej chore gierki .

Więc ludzie stąd odchodzą, a ona myśli ,że wygrała i jest the best .

To bardzo TYPOWE NARCYSTYCZNE zachowania - taka GRA pt Zrobię z ciebie idiotę, bo dzięki temu lepiej się polczuję.

SD kiedyś mądrze ją podsumowała ,że "wcześniej nogi wyciągnie niż przestanie nękać ludzi", a że nie ma innego sposobu na życie, to i całymi dniami siedzi w necie i gra do upadłego (w realu wszystkich już odstraszyła),bo zawsze musi mieć ostatnie zdanie , co daje jej złudzenie ,że jest "lepsza" od innych i łata tym niskie poczuciwe własnej wartości.

Bo tak naprawdę to pogardza ludźmi, pielęgnując przy tym swój całkowicie fałszywy i wyimaginowany dla własnych potrzeb obraz "świątobliwej altruistki".

Mnie nie cierpi ,bo ją przejrzałam i punktuję , podobnie jak Bastik, Fatim, TD, SD, Mimbla, Lustereczkopowiedz, Chellunia ,Madziabanka, Sams ,Fela ,Pasja, Anonim i wielu wielu innych (naprawdę trudno zliczyć i wymienić wszystkich )

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku