Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: zulek85   Data: 2023-09-17, 20:42:21               

Myślę że w moim przypadku tym króliczkiem jest inna żona, i inne życie. Opiszę to bardziej szczegółowo jako że już trochę "pogadaliśmy". Mam nadzieję że nie będzie zbyt chaotycznie.

Przede wszystkim myślę o tym, że gdybym to ja wybierał sobie dziewczynę, narzeczoną i żonę, to byłaby to inna kobieta.

Byłaby to przede wszystkim również kobieta, która podobałaby mi się bardzo fizycznie i wprost mówiąc kochałbym ją, czuł coś do niej, bo czy tak jest z tą obecną żoną to co najmniej jestem pewien czy coś do niej czuję (trochę podświadomie a trochę uświadomie porównuje to do uczucia do Klary).

Chciałbym żeby podzielała wspólne poczucie humoru, być może poglądy, była jak to mój kolega powiedział po prostu przede wszystkim najlepszym przyjacielem.

Wiem że to co napiszę być może brzmi okropnie, być może można mi zarzucić że jestem wykształconym człowiekiem i jak mogę takie stwierdzenia przedstawiać ale ta inna kobieta to dla mnie dziewczyna ubierająca się wyzywająca, umalowana, nawet bardzo umalowane, blondynka, lub o czarnych włosach, chodząca na szpilkach, kozakach za kolano itp.

Chciałbym aby miała temperament seksualny, żeby do zbliżeń dochodziło niekoniecznie w łóżku, wieczorem, po tym jak wszystkie dzieci śpią.

Niekoniecznie muszę widzieć w tym wszystkim dzieci. Mogłaby to być jak tak teraz patrzę "niepoukładane" życie. Rozumiem przez to być może jakąś ciekawą pracę, wyjazdy na jakieś hobby pas nie, być może za granicę, seks w różnych miejscach o różnych porach. Może chodzi o życie pełnią życia?

A teraz jedna z rzeczy, która najpewniej chciałbym żeby się spełniła, ale najprawdopodobniej zwłaszcza z obecną żoną nigdy tego nie doświadczę. Latex.

Od wielu lat jest to moje niespełnione pragnienie i fantazja żeby kobieta która ze mną jest była ze mną w łóżku w lateksie, przede wszystkim ona ale kto wie może i ja. Nie chodzi mi o jakąś jednorazową niespodziankę w postaci jakiegoś gosetu czy czegokolwiek, ale zainteresowanie tym tematem i regularnie seks w lateksie. Różne kombinezony rękawiczki buty gorsety i akcesoria. Od razu zaznaczam że nie chodzi o BDSM. Czasami nawet myślę że chciałbym kobiety która ubierałaby się w tego typu ubrania na co dzień, na przykład różne sukienki, chociaż technicznego punktu widzenia to chyba raczej słabo bo przecież chyba w tym jest gorąco. Drugiej stronie jak ma się coś na co dzień to mogłoby się szybko znudzi, a tutaj z kolei żona mogłaby nalegać żeby cały czas tak było.

W przypadku obecnej żony mogę co najwyżej pomarzyć żeby może kiedyś zrobiła mi jakoś jednorazowo taką niespodziankę.

Oprócz kobiety i styl życia jakie wcześniej opisałem, wiem też że obiektywnie rzecz biorąc znalezienie takiej kobiety byłoby bardzo trudne, aczkolwiek domyślam się że jednak takie istnieją.

Racjonalizm podpowiada też, że być może większość rzeczy z których to opisałem jest po prostu jakąś moją mokrą fantazją, niespełnionym snem, którym nikt albo bardzo niewielu żyje w rzeczywistości.

Odstawion kobieta i latex to jedno, ale wiem też że dzisiaj żona która gotuje, bierze, sprząta i zajmuje się dziećmi nie mówiąc już o mężu to coraz częściej rzadkość i na pewno głupotą jest tego nie doceniać.

Taki jest mój pogląd na to co chyba bym chciał co o tym sądzisz?Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku