Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: mimbla1   Data: 2023-09-17, 23:01:35               

A dlaczego z żoną to tylko możesz pomarzyć? Rozmawiałeś kiedyś z żoną o tym?
Ty wiesz, czego byś chciał, a ona? Wiesz co by jej sprawiło frajdę, jakie ona ma fantazje?

Poza tym fantazje to fantazje, życie to życie i to ostatnie nie składa się z seksu, choć tenże seks stanowi dla osób dorosłych istotny element udanego życia, rzecz jasna z wyjątkiem osób aseksualnych, no ale oni stanowią statystyczną mniejszość.

Z pozycji obecnej to nie poukładane życie ale z dobrym seksem wydaje Ci się lepszą opcją. Tyle że w życiu nie zaznałeś rzetelnego niepoukładania ani rzetelnej nieprzewidywalności, bo większość życia byłeś kontrolowany i pilnowany. Oraz zwyczajnie bałeś się zaszaleć w wieku, w którym się to zwykle czyni.

To co opisałeś to są zdaje się dosyć częste fantazje czy fetysze, no może te futra trochę mniej.

W podsumowaniu życie seksualne masz "do bani" i Ci to doskwiera. I, tak jak piszesz, to można odnieść wrażenie, że wszystko byś oddał za udany seks.

Odstawiona w pewien sposób kobieta tak od świtu do zmroku to obawiam się szybko by Ci spowszedniała. Rano lateks, w południe lateks, wieczorem lateks ...szybko by Ci się przaśna bawełna wydała bardziej sexy od lateksu na zwykłej zasadzie odmienności :)

Ciekawa praca - to się nie musi wiązać ze zmianą kobiety w życiu. Tylko ze zmianą w Tobie. Tak samo jak hobby i jak wyjazdy zagraniczne. Nie twórz sobie tylko fałszywego przekonania, ze "z inna kobietą wszystko by było inaczej", bo to nie jest prawda. Nie tak prosto. W tej innej kobiecie obawiam się widzisz tak naprawdę kobietę, która inaczej by pokierowała Twoim życiem. A to Ty masz nim kierować przecież.

Znaczy możliwe, że Twoja żona jest jakaś bardzo ograniczona, ale Ty masz swoje ograniczenia i nie ona Cię więzi ale Ty sam siebie. W lęku przed zmianą. NIC Ci nie uniemożliwia na przykład wyjazdu na tydzień na jakąś eskapadę zagraniczną z wyjątkiem strachu, że "żonie się to nie spodoba".

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku