Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: zulek85   Data: 2023-09-18, 20:03:41               

Przede wszystkim zacząłem zauważać że część to moje rzeczywiste problemy a część to zwyczajne marudzenie. I często zdarza mi się że zaczynam od problemów które są faktem a później przechodzi to w zwykłe narzekanie.

Jak zwykle masz kilka celnych uwag.

Z tą moją mamą to zgadza się, tata próbował zrobić taką komunę, a mama ją jakby kontynuuje, chociaż puka. Problemem jest to jednak że puka i wchodzi. Powiedziałabyś żebym zwyczajnie zamykał drzwi, jednak funkcjonujemy tak że łączą nas sprawy domu, firmy i wiele innych. Jednym z głównych powodów dlaczego tak się dzieje są oczywiście finanse trzymane przez mamę. Kolejną rzeczą jest że po śmierci ojca zapewne znalazła sobie nas jako pozostałość rodziny. O seksie to raczej ona nie myśli, że może w ogóle nam w czymś przeszkadzać. Ja bym chciał żebyśmy byli zupełnie oddzielnie i spotykali się czasem jak się zdzwonimy ale niestety tak nie jest. Tutaj Twoja uwaga z blokadą jest jak najbardziej słuszna.

Jeśli chodzi o chęci temperament do tych rzeczy, to wydaje mi się jednak że zależy to też w dużej mierze od człowieka. Owszem mama jest problemem ale jeżeli miałoby być że tak powiem ostro to w jakim sensie by było, a jest raczej marazm.

Sądzę raczej że orgazm jej się spodobał, dlatego że to ona często inicjuje w moją stronę. Jednakże tylko te rzeczy o których ci mówiłem.

Fajnie zobrazowałeś to że ja pewnie nie chciałbym chodzić w garniturze i pod krawatem przez cały dzień. Tutaj akurat trafiłaś mimo przez jakiś czas wykonywanego zawodu radcy prawnego i wykładowca akademickiego mimo, że tam nie nosiłem krawata marynarkę koszulę odpowiednie spodnie i buty to faktycznie cały dzień nie chciałbym tak chodzić bo mnie to męczy. W tym przypadku miałem na myśli znalezienie właśnie takiej kobiety która to po prostu lubi. Nie musi koniecznie chodzić o jakieś mega strojenie się ale być modnym fajnym i kobiecym.

Przyznam szczerze, że nigdy nie doszło między nami to bardzo poważnej rozmowy i jasnego określenia wzajemnych potrzeb w tych kwestiach, i tak w sumie to nigdy nie powiedziałem jej tak wprost i otwarcie tego co powiedziałem tobie tutaj.

Jest wierząca i praktykująca, ale religia nie determinuje całkowicie ich życia, i sądzę że nie ma zbyt wielkiego wpływu na te sprawy.

Z tym nudzeniem się to trochę prawda. Oczywiście jest wiele rzeczy bardzo poważnych, realnych, jak firma która raz ma więcej klientów oraz mniej i można by starać się żeby jak najbardziej się rozwijało albo przynajmniej żeby dużo zarabiała, jak również o te jak hobby pasje i tak dalej które zajęłyby mi czas z nią kierowały moją energię w jaki sposób. Jednakże tutaj zaczyna się koło wróć z żoną, dziećmi, sprzątaniem itd. już o tym mówiłem.

Z tej osobie sprawy że prowadzę bardzo stabilne i uporządkowane życie, i niczego zarówno mnie jak i mojej rodzinie nie brakuje. Mimo wszystko wiesz jak to jest, problemy każdego są inne i zależące sytuacji życiowej. Ja często używam porównania, że powinienem być niezwykle szczęśliwy bo mam czystą bieżącą wodę w kranie, a w różnych częściach świata nie.

Jeszcze jedna uwaga odnośnie tego zmieniają się na siłę. Nie wiem czy koniecznie dążę do tego żeby to była inna kobieta czy nie, ale nie chciałbym żeby któregoś dnia żona nagle była taka idealna jak ja chcę, bo wydaje mi się że wiedziałbym dobrze że to jest sztuczne, i udawane.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku