Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: zulek85   Data: 2023-09-19, 10:17:37               

Po pierwsze nie stwierdzono u mnie żadnych zaburzeń, ani manii ani zasadniczo depresji ani ADHD.

Nie znam osób które by na takie choroby i chorowały, nie widziałem też zachowania takich osób w praktyce.

Cały wywód dotyczący horrorów i thrillerów przecinek i dotyczących tego tematu ewentualnych zaburzeń osobowościowych jest nietrafione. Od kiedy pamiętam raczej bałem się horrorów, miałem do nich niewiele podejść i praktycznie całe życie ich nie oglądam. Thrillerów może trochę, ale od kiedy jestem żonaty to raczej bez przerwy tylko komedie romantyczne. Pewnie że mógłbym sam oglądać te thrillery ale nie po to mam żonę żebym sam oglądał filmy jak za kawalera. Także podsumowując temat horrorów i thrillerów to takowych nie oglądam, i nie mogę mieć żadnych zaburzeń z tym związanych.

O tych kobietach co tu piszesz po pięćdziesiątce, to nie wiem jak tam dokładnie z wiekiem ale są takie blisko emerytury takie po pięćdziesiątce też kropka mi raczej chodzi o ich fizyczność i zachowanie i moją dużą różnicę wieku że raczej nic bym nie kombinował.
Tutaj to raczej ty naoglądałaś się jakichś filmów o jakichś romansach biurowych. Może w jakiś korporacjach czy dużych firmach, gdzie są jacyś atrakcyjni ludzie, ale nawet w sumie jak dla mnie to brzmi jakoś dziwnie i sztucznie i filmowo. Może gdzieś tam w kraju zdarzają się takie rzeczy, w moim małym środowisku na pewno nie.

Nie rozumiem pytania co drażni mnie w kobietach. Postrzegam tu jakieś tendencyjne pytania, które zrobią ze mnie szowiniste, seksiste czy coś.

Tak ogólnie, to szczerze mówiąc twoje wypowiedzi są jakieś urywkowe, zlepione z różnych względem siebie fragmentów. Albo mi się wydaje albo widzę że zadajesz tutaj zarówno pytanie jak i udzielasz od razu odpowiedzi, tak jakbyś prowadziła dialog od razu ze sobą. " Dasz radę to napisać? No, to ok. Napisz. Tylko nie pisz,że brzydko pachną.-:)". Nie wnoszą ale nic do rozmowy, mam trochę wrażenie jakbyś dla hecy czytała całą rozmowę.

Wchodząc tutaj liczyłem na rozmowę taką jak z Mimbla.

Ja akurat nie, ale ktoś inny mógłby się poczuć urażony tym, że chcę porozmawiać jakby tu ułożyć swoje życie a ktoś taki jak ty wypisuje że to wszystko jest fikcja literacka, a z jego pragnień takich jak latek robi sobie jaja.

Chciałbym uniknąć rozmowy z takimi osobami jak Ty. To zawsze mnie irytowało że ludzie pod różnymi artykułami w komentarzach rozmawiają ze sobą, a zawsze znajdzie się ileś osób które po prostu się ją zamęt, prowokują jakieś kłótnie itp.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku