Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: zulek85   Data: 2023-09-19, 13:03:40               

Nie dałem tutaj żadnej odpowiedzi co mnie drażni w kobietach nie rozumiem tego tekstu. Napisałem jedynie że chcę tutaj jakoś merytorycznie rozmawiać o własnych problemach. To jest określenie tego co mnie drażni w kobietach?

Osobiście nie znam mimbli1, i nie wiem o co chodzi z tym przegięciem w porównywaniu.

O jakie zachowania chodzi? Obrażam kogoś? Używam wulgaryzmów? Przedstawiam jakieś stwierdzenia przez które ludzie mogą być urażeni?

Taka reakcja na to, że stwierdziłem że ktoś inny pisze bardziej w sposób który mi odpowiada, dowodzi braku jakiegoś dystansu do siebie, racjonalności, i umiejętności dyskusji.

Nie rozumiem tego czepiania się uczelni i studentów. Był to jakiś epizod w moim życiu i na tym się skończyło. Nie wiąże z nim jakiegoś poważnego przeżycia. Było i minęło, neutralnie.

W tym ostatnim postem sprawiasz wrażenie osoby, która jest nerwowa, impulsywna, nie znosi żadnej krytyki względem swojej osoby i dorabia sobie jakieś odpowiedzi na pytania.

To ja mógłbym poczuć się nieco obrażony tym, że oceniasz moje życie jako fikcję literacką, z lateksu robisz sobie jaja, stwierdzasz w jednym poście żebym sam zrobił sobie kurs psychologa i sam sobie pomógł. To chyba raczej nie powinno się pozwolić takim osobom jak ty żeby udzielały takich odpowiedzi, innym którzy szukają jakiejś pomocy.

Zakładam że jeżeli odpowiesz na ten post, to będzie on tak samo impulsywny, niekonkretny, z powymyślanymi argumentami które będą niezrozumiałe.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku