Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: zulek85   Data: 2023-09-19, 18:01:32               

Jeżeli chodzi o to co chciałbym w życiu robić, to jest jeden z tych problemów obok własnej tożsamości zdolności upodobań hobby itd.

Ojciec skutecznie przekonał mnie do tego, że jest firma, są pieniądze, że racjonalizm bierze górę i nie warto kombinować i zaczynać od zera, bo zwłaszcza w dzisiejszych czasach to zdecydowanie nie wyjdzie. Z naciskiem na tą ostatnią część zdania że faktycznie nie poradzę, nie poradzimy sobie, i nic nie zbudujemy bo nie są na to czasy, tak bym to ujął. To jest jeden z faktów do którego dotarłem w tym momencie dzięki tobie.

Z tą silną zdecydowaną kobietą, to jest trochę odwrotnie. Żona ma problem w kontaktach z innymi, jak trzeba gdzieś dzwonić i coś załatwiać to prosi mnie żebym ja to zrobił, jest jakby trochę wycofana i ma problemy w kontaktach z ludźmi co sama mi przyznała.

Jedyne gdzie rządzi i dominuje to dom, gdzie potrafi opitalać zarówno mnie jak i dzieci kiedy trzeba, i bez przerwy kręcić temat matki pod kątem również jechania po niej (na co nie jestem obrażony bo teraz wiem jak jest).

Bastia dobrze powiedziała, że nie mogłaby tak żyć jeśli chodzi o to przebywanie i wchodzenie matki do domu tak jak ja mam. Niestety no wywołało to u mnie smutek, bo jest możliwość żebyśmy na klucz pozamykali wszystkie drzwi i żeby nie miała dostępu do naszej części, co nie zmieni faktu że jednak jest tam za ścianą i nadal będzie duchem w naszej części :) co dalej będzie skutecznie nas blokowało we wszystkim.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku