Forum dyskusyjne

RE: 39 lat i fatalne, ustawione przez rodziców życie.

Autor: mimbla1   Data: 2023-09-19, 23:25:05               

A to się cieszę, że Ci się spodobał ten pierwszy akapit. :)
W ramach informacji zwrotnej - udało Ci się udatnie stworzyć wrażenie, że tej firmy kompletnie nie ogarniasz. Nie jestem przekonana, że to było świadome, choć i tak być mogło. Tak czy tak - wrażenie stworzyłeś znakomicie.

Nie całkiem jest tak, że człek w 100% jest kowalem swojego losu czy jak sobie pościele tak się wyśpi. Ma coś dane, są też wydarzenia natury zewnętrznej, czasem mocno wszystko przestawiające.

Ciekawa jestem, czy gdyby twój dom naprawdę płonął to byś po żonę wskoczył czy uznał "a niech tam, będzie nowa lepsza"... no i nie jesteś w sytuacji, w której musiałbyś dla żony robić jakieś "wszystko". Na szczęście, bo takie sytuacje są ekstremalne i zwykle związane z zagrożeniem.
Tak się zastanawiam, może Ty masz (oprócz urazów z przemocy psychicznej itd) równolegle temperament taki chłodnawy i pewnego rodzaju emocjonalne uniesienia są trochę poza Twoim zasięgiem? Czytasz o nich, może byś i chętnie zaznał ale jakoś emocje się nie uruchamiają takie mocne jak u niektórych innych ludzi?

Firmę trzeba ogarnąć i matkę uporządkować. Jak to zrobisz to zapewne sam zobaczysz, co dalej z żoną.
Do zmienienia żony na inny model teraz to Ty nie masz ciśnienia, wulkan Twój nie jest na teraz taki co wybucha tylko taki, co to lawa z nich wypływa. Albo się dogadacie lepiej niż teraz albo kiedyś może i coś wybuchnie. Wybuchu nie da się wykonać racjonalnie.

Może kiedyś się zakochasz w pannie w lateksie, ogłupiejesz, zwariujesz, rozwalisz w drobiazgi stabilny dom i polecisz szaleć - takie akcje się zdarzają, ale ich się nie da zaplanować. Kończą się zwykle raczej smętnie, bo stan ostrego zakochania trwa do lat 2 (zwykle krócej) , potem fizjologia skutecznie uniemożliwia jednostce ludzkiej trwanie w ekstatycznym uniesieniu, i bywa, powiedzmy, różnie.Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku