Forum dyskusyjne

RE: Brak chęci spędzania czasu razem w związku

Autor: mimbla1   Data: 2023-11-02, 12:16:14               

Oczywiście, że w związku nie chodzi o to, żeby się poddawać w pierwszej trudnej sytuacji. Tym niemniej w tym Twoim związku sytuacja jest w tej chwili trudna tylko dla Ciebie.

Z zewnątrz wygląda to tak, że siedzi Mila nad książką i usiłuje wytłumaczyć facetowi, że fajnie by było, żeby zechciał ciut swojego czasu wygospodarować dla niej, nawet seksem już nie jest specjalnie zainteresowany. Siedzisz Mila i się frustrujesz i możesz tak lata przesiedzieć.

Pomysł z wychodzeniem nie ma na celu przyciągania faceta, ma na celu przerwanie stanu aktualnego oraz sprawdzenie, czy zauważy. Nie jestem wcale przekonana, że zauważy, bo komfortu grania mu takie wychodzenie wszak nie zaburzy. Za to możliwe, że Mila coś zauważy jak zejdzie z tej kanapy, na której tkwi zanurzona po uszy w książkowej fikcji oczekując, aż facet zechce jej swój cenny czas poświęcić.

Nie sugeruję też, żeby Mila zamieniała to, co lubi i wymuszała na sobie radykalną zmianę upodobań na niezgodne ze swoją naturą. Grać w planszówki można ze znajomymi. No może odrobinkę - przy tak "siedzących" upodobaniach jak czytanie i gry planszowe trochę ruchu nie zaszkodzi, dla zdrowia ciała fizycznego :).

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku