Forum dyskusyjne

RE: Brak pracy, depresja, zniechęcenie

Autor: dary886   Data: 2024-03-22, 09:07:07               

Brak oczekiwanej pracy, perspektyw jest faktycznie przytłaczający i momentami może odechciewać się żyć.
Sam pracowałem długo jako pracownik fizyczny, potem zrobiłem studia, udało mi się dostać do pracy biurowej, teraz znowu musiałem obniżyć loty i po ponad roku szukania pracy zgodnej z moimi oczekiwaniami pracuję poniżej kwalifikacji w pracy gdzie kwalifikacji nie trzeba.

Do rzeczy nie ma nic gorszego jak rodzina, która Ci mówi, że Ci się robić nie chce...

Plan działania - na razie krótkoterminowy - gwarantuje, że poczujesz się lepiej !!! <w pracy biurowej też ludzie potrafią być wredni - tylko jest to robione w białych kołnierzykach, bardziej subtelnie>

Pójdź do agencji pracy, tych dużych znanych, bierz pierwszą lepszą lepszą pracę fizyczną. Czasem można dostać na 1, 2 zmiany. Minimalną krajową Ci muszą dać - czasem są jakieś dodatki, śniadania itd.

Załóż kilku miesięczny termin -na razie jestem tu, jutro będę w innym. Ja pracuje na razie w istnym wariatkowie ale codziennie mówię sobie, jeszcze tylko np 57 dni do zaplanowanego urlopu, po 5 dniach pracy będzie już tylko 52.
Pozwól sobie być wystarczająco dobrym pracownikiem - rób to co musisz. Przed pójściem do pracy załóż sobie może dziś mnie lider nie opieprzy, nawet jeśli to zrobi jestem tu na chwilę.

Żeby nie przedłużacz, mi Pani psycholog doradziła - bierz cokolwiek - rodzina się odwali, będzie jakiś grosz. W między czasie wysyłać ofert np. na lepszą produkcję, pracownika fizycznego, a może się uda wymarzoną pracę.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku