Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
  Przeczytaj komentowaną wiadomość

  Autor: PatrykT   Data: 2007-02-02, 13:45:52               Odpowiedz

  Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować portalowi psychologia.net.pl odwiedzalności.

  Mam jednak wątpliwości co do wiarygodności tych statystyk - w kodzie serwisu nie zauważyłem żadnych skryptów zliczających odwiedziny, typu stat.pl czy stat4u.
  Czy dane te pochodzą wyłącznie z logów serwera?

  Czy jest możliwość udowodnienia tego, czy trzeba uwierzyć na słowo?

  Pozdrawiam
  Patryk Turko  • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys
   Przeczytaj komentowaną wiadomość

   Autor: andrzej.1   Data: 2007-02-03, 15:17:28               Odpowiedz

   Gratuluję! Lubię tu zaglądać, bo zamieszczane artykuły pozwalają lepiej poznać siebie. Podoba mi się logiczne posegregowanie informacji, dobór tekstów i troska, aby artykuły były pisane zrozumiałym językiem. Uważam, że zbędna jest tylko strona "Wątki na forum". Czytelnicy sami sobie nie pomogą w rozwiązaniu przedstawianych problemów.
   Pozdrawiam,
   Andrzej   • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys
    Przeczytaj komentowaną wiadomość

    Autor: fatum   Data: 2020-07-12, 13:43:42               Odpowiedz

    Do andrzej.1 cieszę się,że nie zostałeś wysłuchany w temacie:"Uważam, że zbędna jest tylko strona "Wątki na forum". Czytelnicy sami sobie nie pomogą w rozwiązaniu przedstawianych problemów.",gdyż nie miałeś racji tak myśląc.Zauważ,że:"Wątki na forum mają się bardzo dobrze!" Wniosek?Twoje czarnowidztwo nie ma racji bytu.P.S. a tak z innej strony,to napisz mi jak się miewasz?Dzięki.Miłego dnia.Do spotkania tutaj.-:)P.S.2. Bardzo lubię ten portal psychologiczny.Polecam serdecznie.   • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys
    Przeczytaj komentowaną wiadomość

    Autor: Adamos325   Data: 2020-07-13, 09:29:38               Odpowiedz

    ...zbędna jest tylko strona "Wątki na forum". Czytelnicy sami sobie nie pomogą w rozwiązaniu przedstawianych problemów...

    Moze sobie nie pomoga - ale wymieniaja sie pogladami, a to czasami jest równie wazne jak sama pomoc... W koncu slowo ma tu duze znaczenie, podczas rozmowy z psychologiem tez dzielimy sie slowem, tylko na wyzszym, profesjonalnym poziomie. Dzieki forum i artykulom - mozemy korzystac jak kto chce, wszechstronnie - w zaleznosci od potrzeby :) I pewnie tez dzieki temu, portal jest tak chetnie odwiedzany... ;)    • Prezent. P r e z e n t.
     Przeczytaj komentowaną wiadomość

     Autor: fatum   Data: 2021-03-05, 13:09:40               Odpowiedz

     Adam daj mi szybko odpowiedź,bo potem i tak zostanie wpis usunięty. Może jednak zdążę przeczytać?
     Wiem,że nie musisz mi odpowiadać,bo nie musisz.
     Jesteś przecież moderatorem społecznym,to tym bardziej nie musisz.
     Jednak zapytam Ciebie.
     Co się wydarzyło,że portal przestał funkcjonować?
     Powiesz mi?
     Pozdrawiam.
     P.S.
     Bogusław Włodawiec w swoim artykule: Jak radzić sobie ze złością? przekonuje,że: "można jednak wybaczać nie tylko z chrześcijańskich,ale także z czysto egoistycznych pobudek- np.
     po to, by nie zaprzątać sobie głowy poczuciem krzywdy i mieć szczęśliwe życie.
     Wybaczając, robimy przede wszystkim p r e z e n t
     samemu sobie.
     Zrobiłam sobie taki prezent.
     A Ty Adamie?:)     • do Fatum
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: mimbla1   Data: 2021-03-05, 15:08:54               Odpowiedz

      Zamiast podbijać prehistoryczne wątki, co czynisz z uporem zaiste godnym lepszej sprawy, załóż nowy i zadaj to samo pytanie - proste? Proste. Może warto o tym zastoju na forum porozmawiać?     • RE: do Fatum
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-05, 17:33:28               Odpowiedz

      Chętnie.Lubię wiedzieć więcej niż mniej.Dzięki mimbla1 za szczerą podpowiedź.Pozdrawiam i zakładam wątek.-:)     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-11, 22:59:00               Odpowiedz

      Sorry Fatum, że musiałaś trochę dłużej czekać... Ale zbierałem myśli ;)

      Zacznę od końca. Co do Włodawca i wybaczania, z chęci ulżenia sobie, nie czytałem tego artykułu, może jeszcze to zrobię :), i podłączenia tego jeszcze pod chrześcijaństwo - to ma on trochę rację..., tak też może być, choć to jest trochę podejście świeckie, połączone z chrześcijaństwem - bo... w chrześcijaństwie nie wystarczy samo wybaczenie, potrzeba jeszcze zadośćuczynienia za krzywdy, wtedy jest pełnia. Ale jeśli to ja jestem pokrzywdzony i wybaczam - bo chcę żyć szczęśliwie lub czuję się kimś lepszym..., tak też może być, choć jest na to inne przykazanie ;) - to tak też może być... Pewnie to zależy jeszcze od krzywdy? - jeśli krzywda jest nieduża, to łatwiej nam wybaczyć, ale jeśli większą, wtedy trudniej. Niektórzy mogą uważać nawet takie wybaczenie za niesprawiedliwość. Ale jeśli też komuś pomaga odpuszczenie winy komuś, z racji chrześcijaństwa i własnego przez to komfortu - to dlaczego z tego nie korzystać? Bóg na pewno jest za naszym dobrem i szczęściem.

      Teraz - co do forum i Ciebie Fatum. Nie za bardzo lubię się wypowiadać w takich sprawach ;) - no ale spróbuję ;) Po pierwsze, lubisz czasami zaczepiać inteligentnie ludzi, w ich słabych punktach - to fakt. Przez to czasami niektórzy "słabsi" mogą czuć się rozdrażnieni ;) - inni, jak np. Tulu, sobie z tym radzą, ale też mają granicę, czasami robią się zmęczeni lub już im się nie chce, kręcić kołowrotka - wtedy rezygnują. Ja też na początku trochę wpadałem w tę pułapkę, za bardzo zależało mi na zdaniu innych - ale teraz jestem sobą, zdystansowałem się, na co mam siłę, ochotę i wiedzę odpowiadam - inne rzeczy pomijam milczeniem ;)
      Teraz co do suszy i mizerii na forum, która czasami się rozkłada - tak myślę, rozumowo, że ludzie w pierwszej kolejności szukają tu zrozumienia i porad psychologicznych - a nie kłótni, żartów, podstępów i chrześcijaństwa. Oczywiście, czasami można coś wtrącić, ale tylko czasami, bez przesady i natręctw. Jeśli będziemy się tego trzymać - to na pewno ludzie będą tu przychodzić i chętnie rozmawiać, dzielić się swoimi problemami i szukać porad. Jak np. teraz - jeśli robi się spokojniej i merytorycznie, ludzie przychodzą, piszą - a jeśli się kłócimy lub piszemy od rzeczy, bo np. tak uważamy i tak musi być! - to ludzie też rezygnują i nie wchodzą na nasze wąskie i zaśmiecone podwórko...
      Ty mi Fatum w niczym nie przeszkadzasz, jesteś inteligentna, lubię Cię czytać, masz też wiedzę, doświadczenie i jesteś już weteranem na tym forum, a więc niezastąpiona ;) - ale czasami mogła byś trochę przystopować i mniej się odgryzać innym, powiedzieć sobie "jestem mądrzejsza", nawet gdy Cię atakują - ale Tobie nie za łatwo to przychodzi..., jesteś elokwentna i lubisz wypowiadać swoje zdanie i przedstawiać swój sposób widzenia - nawet bezpardonowo. Wśród profesjonalistów tak można postępować, wytykać błędy - ale wśród osób z bagażem i szukających wsparcia, pomocy - lepiej ugryźć się w język, bo to zniechęca... Jak będziemy rozmawiali merytorycznie i na temat - myślę że forum będzie gorące, gwarne, mądre, aż iskry będą strzelały - do nieba ;)

      No, na razie chyba wystarczy. Jako moderator - będę w dalszym ciągu obserwował to forum i trzymał za niego kciuki - a czasami się wypowiadał :)     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-12, 13:55:17               Odpowiedz

      🥰🤣🤗🤭😱❤💜💙💛😺😵😭😭😭🥶🥶🥶🥴🥴🥴🤢🤢🤢🥵🥵😨😈😈👿☠☠😫🥱😱😻💕💦🕳🖤     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-12, 13:59:54               Odpowiedz

      🥰🤣🤗🤭😱❤💜💙💛😺😵😭😭😭🥶🥶🥶🥴🥴🥴🤢🤢🤢🥵🥵😨😈😈👿☠☠😫🥱😱😻💕💦🕳🖤     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Anielaa   Data: 2021-03-13, 21:55:03               Odpowiedz

      fatum, ten prezent to dla zaawansowanych wtajemniczonych? ;)     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-14, 10:00:38               Odpowiedz

      To są kody - i trzeba znać szyfr... ;) Podaj choć jakąś instrukcję obsługi - chyba że aż tak bardzo wierzysz w moją/naszą inteligencję ;) Ja osobiście coś tam się domyślam, we mgle - ale wolę chodzić po twardym gruncie... :)     • RE: Prezent. P r e z e n t.
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-15, 12:34:04               Odpowiedz

      Zatem musi Ci Adamie wystarczyć to domyślanie się we mgle.-:)Dobre i to.P.S
      cieszę się,że Wszyscy wreszcie są zadowoleni.Inteligentni wiedzą o czym piszę.-:)Serio.Pozdrawiam.Miłego pisania życzę Wszystkim.I zdrowia życzę cokolwiek to znaczy.  • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
   Przeczytaj komentowaną wiadomość

   Autor: bl150152   Data: 2007-02-04, 23:31:01               Odpowiedz

   Mimo, ze nie zawsze wierzy sie w statystyki to ta jest przekonywujaca....."jestem" tu dosc dlugo i sama zaopserwowalam wzrost wpisow......potrzeby sa duze chodz ta forma pomocy jest trudna.
   Serdecznie pozdrawiam.....Barbara.   • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
    Przeczytaj komentowaną wiadomość

    Autor: Aktywny   Data: 2021-03-07, 12:07:24               Odpowiedz

    Witam.

    Takie fora psychologiczne w sieci mają sporą popularność, gdyż są one najczęściej dla ludzi z problemami psychologicznymi. Ja byłem aktywny ( mam tutaj też taki NICK ) na jednym z największych forów psychologicznych w Polsce i byłem tam bardzo aktywny, bo miałem bardzo dużą ilość postów napisanych. No ale bez powodu i niesłusznie mnie tam "ZBANOWANO", więc ja sam zrezygnowałem z forum.
    Ogólnie nie było to przyjemne forum, ponieważ dużo tam zaburzonych ludzi, a relacje i rozmowy często z takimi osobami są utrudnione.    • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
     Przeczytaj komentowaną wiadomość

     Autor: Anielaa   Data: 2021-03-07, 20:46:23               Odpowiedz

     "Ogólnie nie było to przyjemne forum, ponieważ dużo tam zaburzonych ludzi, a relacje i rozmowy często z takimi osobami są utrudnione."

     Dobre :) Myslisz, ze tutaj mniej zaburzonych ludzi?     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-07, 21:11:31               Odpowiedz

      Anielaa, mi się wydaje że tutaj są same chodzące doskonałości i inteligencja... ;)

      Fatum - Tobie odpowiem w chwilach natchnienia, bo dopiero teraz dostrzegłem i odkryłem Twoje pytanie. Cierpliwości - może w tym czasie forum zdąży się znów rozwinąć :)     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-07, 21:34:23               Odpowiedz

      Adasieńku.Nie dziwię się Tobie,że dopiero dostrzegłeś moje pytanie.Gdybyś miał nawyk zaglądania do swoich wątków to byś wcześniej zauważył.Poza tym jest też druga strona medalu,czyli nie są zawsze wpisywane odpowiedzi każdej osobie.Wpisuję przecież w Wyszukiwarkę forum poszczególne nicki to widzę,że nie każdy ma wpisane odpowiedzi w jego obszarze nickowym.Ty np.Adasiu nie masz.Inne nicki też wszystkiego nie mają,zatem jesteś Adamie usprawiedliwiony.-:)P.S. dzięki za dobre chęci i życzę szybkiego natchnienia.Adam,czy Ty chcesz mnie tutaj na tym Boskim Forum?-:)Wiesz Tuluzka mnie nie chce i innych namawia,by mnie przepędzili z tego Forum,a Ty z nią potrafisz pisać tak frywolnie,że mogę podejrzewać Ciebie,że przytakniesz Tulu w tym,abym już tutaj nie pisała i zwyczajnie odeszła w dal dalszą.Mimbla1 namówiła mnie
      abym zapytała Forumowiczów,czy mam być,czy mam zniknąć,ale nagle nikt nie pisze w tym wątku.Doprawdy trudno to zrozumieć.Możesz coś od siebie Adamie wyjaśnić?To jest męczące,że ciągle są osoby mające problem ze mną.A jak mogą napisać dlaczego mają ze mną problem to,albo swoich wątków nie zakładają,albo nie piszą w wątku przeznaczonym do wyjaśnień.To jest smutne i serio niedojrzałe.Adam sorki.Ale musiałam to napisać.Sądzisz,że ja szkodzę temu Forum?Czym?Na litość boską.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Anielaa   Data: 2021-03-07, 21:37:30               Odpowiedz

      :))
      Kiedys Anonim63 pisal, ze to forum to wielka patologiczna rodzinka. Chyba mial racje ;))
      Adamos325 miales pewnie probke jak stawiales pierwsze kroki na tym forum? :)     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-07, 21:56:24               Odpowiedz

      Jak mógł mieć rację skoro nienawidził Polaków.Dużo o nim pisałam swego czasu,ale wszystko zostało usunięte.Wszystko.Jeśli coś zostało to tylko na prywatnych serwerach.Taka prawda.I nie ma co udawać,że ten człowiek był "święty",bo takim nie był.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Anielaa   Data: 2021-03-07, 22:21:40               Odpowiedz

      Przeciez Anonim63 byl spolecznym moderatorem tego forum :)
      Ty fatum cos wszedzie doszukujesz sie jakiejs nienawisci, braku empatii itd. To takie skrajne uczucia.
      Ty na przyklad nie lubisz homoseksualistow i ateistow.
      A mimo to nie podejrzewam Ciebie zaraz o nienawisc.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-07, 22:43:32               Odpowiedz

      Anielaa,ale to ja miałam z a.63 nieprzyjemności i Ty nic o tym nie wiesz.Dlatego przestań drążyć temat a.63,bo jest na Amen zamknięty.Ja już jemu wybaczyłam,mimo,że mnie skrzywdził! Tyle.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-07, 22:32:43               Odpowiedz

      Jednym wnioskiem się dziś jeszcze z Wami podzielę - nasunąła mi się taka refleksja po Waszych wypowiedziach - że my jesteśmy tu taką rodziną... Przyznam że trochę mnie to zastanowiło, może faktycznie tak jest? Co prawda łączą nas luźne relacje, niektórzy odchodzą i przychodzą - charaktery też mamy niełatwe, jak to jest w zróżnicowanej rodzinie :) - ale każdy wnosi jakaś cząstkę i coś dokłada..., Fatum nawet tęskni za niektórymi - jako prawdziwa matka tego forum ;) No, no - nie myślałem tak o Was/o nas, ale teraz muszę zmienić chyba zdanie... Związki łączą nas luźne - ale charakterami się uzupełniamy i wzmacniamy - i pomagamy innym. Tylko że ostatnio zaczęła trochę wymierać tą nasza rodzina, cóż, pandemia, wszystkich dotyka ;) - Fatum-Matka się już zastanawia i zadręcza, wszystko bierze na swoje barki :) - trzeba jeszcze ojca, który zachował by lekki dystans i umiar, pokazywał wszystkim gdzie jest jego miejsce i co może :) - ale na ten temat już dziś nie będę się rozwijał, może jutro? - bo teraz muszę obejrzeć film "Zanim się pojawiłeś", kochana rodzino ;) Całuję rączkę mamy. Dobranoc ;) :*     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-07, 22:49:21               Odpowiedz

      Też Ciebie całuję żywa Istoto.-:)P.S. Adam czekam na odpowiedzi na moje pytania,wątpliwości i inne znane już Tobie.Ładnie piszesz i z sercem.Miło jest Ciebie czytać.Jestem zaciekawiona tym,co czas przyniesie.Dobranoc.Miłego oglądania filmu.Pa.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-07, 23:06:27               Odpowiedz

      P.S. napisz Adam po zakończeniu oglądania tego filmu,czy rzeczywiście jest ujęty wątek o eutanazji?Dzięki.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-08, 00:16:27               Odpowiedz

      Tak, jest poruszony wątek o eutanazji. To wesoły film - a zarazem bardzo smutny... - właśnie przez tę eutanazję. Choć trzeba to przyjąć, nie nam to oceniać - nawet Bóg szanuje naszą wolność, więc dlaczego my nie mamy tego robić? Film jest piękny - ale głębi gwiazd nie sięga... - jedynie głębi księżyca ;) Trochę czuję niedosyt - ja jako optymista... - ale ładnie się kończy, tzn. z zamknięciem i pogodzeniem - tej jednej duszy i serca które walczyło :)     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-08, 01:50:33               Odpowiedz

      Skończyłam go też oglądać.W życiu tyle się nie napłakałam.Zamierzam go jeszcze raz zobaczyć,bo dzisiejsze oglądanie było bardzo łzawe.Głęboki przekaz.Daje dużo do myślenia nad tak trudnymi sprawami żyć,czy nie żyć.Wybory trudne.Nie do oceny.Dobrze,że go obejrzałam.Takiej czystej Duszy nigdy nie dużo.Mówię o opiekunce.Czyste uczucia są wzruszające dla mnie.Ból rodziców ogromny.Gest materialny też ważny.Jak drugi raz obejrzę go to jeszcze coś dopiszę.Dziś tak na gorąco i po filmie.Jestem wzruszona i zapłakana.Dzięki Adam,że mogłam film zobaczyć.To dobrze spędzony czas.     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: Adamos325   Data: 2021-03-08, 12:02:12               Odpowiedz

      No, masz rację Fatum, ja też go oglądałem dwa razy - bo za pierwszym razem nie wszystko da się zauważyć... Pierwszy raz się podchodzi bardziej emocjonalnie, a drugi wnikliwie - przynajmniej ze mną tak było ;) Tylko też ja mam trochę dystansu i zrozumienia ;) - zwłaszcza do osoby poruszającej się na wózku - mógł z siebie trochę więcej dać, starać się, a nie czekać że dziewczyna i inni wszystko za niego zrobią - no, ale nie miał też celu... :(     • RE: Portal Psychologia.net.pl notuje ponad 100 tys. wizyt miesięcznie
      Przeczytaj komentowaną wiadomość

      Autor: fatum   Data: 2021-03-08, 13:24:18               Odpowiedz

      Załamał się totalnie.I tak dużo ze sobą zrobił.Odszedł z miłością do tej dzielnej Kobiety.Sama miałam ochotę go poprzytulać,tak po prostu.Też był dzielny na swój sposób.Nadal nie zgadzam się na eutanazję,ale po tym filmie już nie mówię nie na 100procent.Przyjęłam do wiadomości,że nie mam prawa do oceny.I to jest wieeeelki sukces tego filmu.Dziś nadal mi brzmi w głowie ta decyzja tego człowieka bardzo bogatego,ale pieniądze szczęścia nie mogły zapewnić.Tylko szczera miłość tej Dobrej Istoty,która dała jemu namiastkę czułości i zwyczajnie radości.Adam jestem tym filmem napełniona w sensie uczuć Wielkich.Pa.Wypij ze mną kawę.Tobie i sobie samacznego życzę.Czekam na odpowiedzi.Pamiętasz?-:)