Reklama

Informacje o konferencjach lub szkoleniach


Publikujemy informacje konferencjach, szkoleniach, warsztatach i wykładach otwartych, związanych z psychologią, psychiatrią, psychoterapią, problamatyką uzależnień, pedagogiką, itp. - adresowanych do psychologów i innych osób, zajmujących się zawodowo pomocą psychologiczną. Informacja znajdzie się w dziale "Konferencje, szkolenia". Poszczególne konferencje i szkolenia zamieszczone są w nim w porządku chronologicznym. Tytuły pięciu najbliższych szkoleń ukazują się także na stronie głównej portalu.

Wzmianka o szkoleniu lub konferencji ukaże się także w naszym newsletterze psychologicznym, rozsyłanym przez e-mail do ok. 3500 Subskrybentów.

Opublikowanie w portalu informacji o konferencji lub szkoleniu kosztuje 100,- zł.

Prosimy o przesyłanie informacji o szkoleniu lub konferencji jak najwcześniej, nawet na rok przed datą planowanej konferencji. Prosimy także, by informacja na ten temat była zredagowana według następującego, prostego schematu: tytuł konferencji lub szkolenia, data rozpoczęcia i zakończenia, miejsce, organizator, opis, opłata, numer konta i kontakt.

Nie publikujemy informacji o szkoleniach, warsztatach i zajęciach psychoedukacyjnych, przeznaczonych dla innych grup zawodowych, czy o grupach terapeutycznych, przeznaczonych dla pacjentów. Nie publikujemy także informacji o szkoleniach o tematyce parapsychologicznej, ezoterycznej, czy astrologicznej.

Statystyki odwiedzin portalu


Statystki portalu wskazują, że w ciągu miesiąca odwiedza nas ok. 100-200 tys. unikalnych Użytkowników (w zależności od miesiąca). W tym czasie notujemy ok. 100-240 tys. wizyt oraz ok. 350-600 tys. odsłon wszystkich stron portalu. Statystyczny Użytkownik podczas jednej wizyty przegląda ok. 4 stron portalu.

Firmy i osoby fizyczne zainteresowane umieszczeniem reklamy na naszych stronach www prosimy o kontakt.