Nasz Autor

Monika Zubrzycka-Nowak

Monika Zubrzycka-Nowak

Mgr Monika Zubrzycka-Nowak ukończyła fizykę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała dwanaście lat jako asystent na UW i AM w W-wie w Zakładzie Chemii i Biofizyki. Wspólnie z mężem założyła i prowadziła firmę produkcyjno-handlową w branży optycznej.

Równocześnie studiowała nowoczesne metody rozwijania możliwości umysłowych i psychicznych człowieka takie jak superlearning, programowanie neurolingwistyczne (stopień Mistrza NLP uzyskała w Polskim Instytucie NLP w Warszawie), poszerzanie percepcji, coaching, terapia krótkoterminowa. Przez wiele lat była tłumaczką i asystentką anglojęzycznych trenerów (Martyn Carruthers, Tony Berdeen, Peter Wrycza, Marylin Atkinson, Serge King).

Powołała do życia i prowadzi Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne - Szkolenia, pełni funkcję wiceprezesa stowarzyszenia Akademia Rozwoju. Kosultant: TVN, Neesweek Polska, Elle, Remedium.

Od ośmiu lat prowadzi różnego rodzaju szkolenia otwarte oraz coaching indywidualny (również po angielsku). Szkoliła manadżerów wyższego i średniego szczebla oraz pracowników liniowych GlaxoSmithKline, Cefarm, PTK Centertel, Metro, Dax Cesmetics, Reyffeysen Bank...jak również przedsiębiorców prywatnych. Propaguje nowoczesną metodę wykrywania słabych stron funkcjonowania firm metodą „ustawień biznesu”. Prowadziła warsztaty coachingu w Pradze Czeskiej po angielsku.

Łączy pracę z życiem rodzinnym – jest szczęśliwą mężatka i matką trzech synów.

Kontakt

   tel. +48 502-033-734; e-mail: monika@gwps.pl